Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

19 Μαΐου 2013
Τα παιχνίδια ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα και Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος για τα πλέι οφ της Superleague, περιλαμβάνονται στις σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.



09:30 Eurosport 2 Αντελάιντ Κρόους - Σεντ Κίλντα Αυστραλιανή λίγκα ράγκμπι



11:00 Eurosport Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ



11:45 OTE Sport 2 Moto3: Λε Μαν Αγώνας



12:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πινγκ πονγκ



13:00 OTE Sport 1 Λεβάντε - Ράγιο Βαγιεκάνο Primera Division



13:05 OTE Sport 2 Moto2: Λε Μαν Αγώνας



3:30 Eurosport 2 Γύρος της Ιταλίας 15ο στάδιο: Τσεζένα Τορινέσε - Κολ ντι Γκαλιμπιέ



13:30 Eurosport FIA παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζάλτσμπουργκ, 9ος γύρος



13:30 OTE Sport 4 Μπαρτσελόνα – Μάλαγα Liga Endesa



14:30 OTE Sport 3 Χέρτα – Κόμπους Bundesliga 2



14:30 Eurosport FIA παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζάλτσμπουργκ, 10ος γύρος



14:30 OTE Sport 2 MotoGP: Λε Μαν Αγώνας



15:30 Action 24 Άντερλεχτ - Ζούλτε Βάρεχεμ Πρωτάθλημα Βελγίου - Πλέι οφ



15:30 Action 24 Κλαμπ Μπριζ – Γκενκ Πρωτάθλημα Βελγίου - Πλέι οφ



15:30 Eurosport Γύρος της Ιταλίας 15ο στάδιο: Τσεζένα Τορινέσε - Κολ ντι Γκαλιμπιέ



16:00 OTE Sport 1 Μπολόνια – Τζένια Serie Α



16:00 OTE Sport 4 Αταλάντα – Κιέβο Serie Α



17:00 Novasports 4 ATP Masters 1000 Ρώμη, τελικός



17:00 NET Περιστέρι – Ηλυσιακός Basket League ΟΠΑΠ



17:00 ESPN America Νιου Γιορκ Γιάνκις – Τορόντο MLB



17:30 Action 24 Ζενίτ – Βόλγκα Πρωτάθλημα Ρωσίας



18:00 Novasports 7 Τότεναμ – Σάντερλαντ Premier League



18:00 Novasports 3 Νιουκάστλ – Άρσεναλ Premier League



18:00 Novasports 1 - HD1 Τσέλσι – Έβερτον Premier League



18:00 OTE Sport 4 Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης Football League



18:00 OTE Sport 3 Παναχαϊκή – Εργοτέλης Football League



18:00 OTE Sport 1 Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Εσπανιόλ Primera Division



18:15 Novasports 2 - HD2 ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Superleague - Πλέι οφ



19:00 Eurosport 2 Κύπελλο EHF Τελικός



20:00 OTE Sport 1 Σαραγόσα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Primera Division



20:30 Novasports 1 - HD1 Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Superleague - Πλέι οφ



20:30 Novasports 2 - HD2 Πάσος Φερέιρα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας



20:30 Novasports 3 Μπενφίκα – Μορεϊρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας



20:30 ESPN America Ατλάντα - Λ.Α. Ντότζερς MLB



20:30 Eurosport 2 Γύρος της Καλιφόρνια 8ο στάδιο



21:45 OTE Sport 4 Σιένα – Μίλαν Serie Α



21:45 OTE Sport 3 Ρόμα – Νάπολι Serie Α



22:00 ESPN America Βοστώνη - Νιου Γιορκ Ρέιντζερς NHL



22:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πινγκ πονγκ



22:00 OTE Sport 1 Μπαρτσελόνα – Βαγιαδολίδ Primera Division



22:30 OTE Sport 2
Σαν Αντόνιο Σπερς - Μέμφις Γκρίζλις NBA



03:00 ESPN America Τέξας Ρέιντζερς - Ντιτρόιτ Τάιγκερς MLB



03:00 Novasports 1 - HD1 Τέξας Ρέιντζερς - Ντιτρόιτ Τάιγκερς

MLB
ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ