Καταιγιστικός ΠΑΟΚ…

<div class="ad-widget leaderboard currentArea-main"> </div>
<div class="storyContent">
<div class="body">
<p>Εύκολο έργο απέναντι στην Μπιλγιανίνι Ιζβόρι είχε ο ΠΑΟΚ. Ο "Δικέφαλος" ήταν καταιγιστικός και κέρδισε με 5-0. Μάλιστα το 4-0 ήταν σκορ ημίχρονου, με τις Τσελεκογλου, Αρβανιτάκη, Γκατζογιάννη και Ντιμιτρίεβιτς (2). Να είναι η σκόρερ. Θυμίζουμε ότι στο πρώτο παιχνίδι των προκριματικών του Τσάμπιονς Λιγκ, ο "Δικέφαλος" είχε ηττηθεί με σκορ 1-3 από την Παρνού.</p>
<p><strong>Ο ΑΓΩΝΑΣ</strong></p>
<p>1' Άρχισε ο αγώνας</p>
<p>3' Καλή ευκαιρία για την Παντελιάδου, η μπάλα φεύγει άουτ</p>
<p>6' Μέσα σε ένα λεπτό Παντελιάδου και Χατζηγιαννίδου χάνουν την ευκαιρία να βάλουν τον ΠΑΟΚ μπροστά στο σκορ</p>
<p><strong>8' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 1-0. Οι παίκτριες του "Δικεφάλου" μπήκαν δυνατά στο γήπεδο και άνοιξαν το σκορ με την Τσελεκογλου</strong></p>
<p><strong>13' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 2-0 Μετά από ασίστ της Ντιμιτρίεβιτς, η Αρβανιτάκη σκοράρει</strong></p>
<p><strong>18' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 3-0. Κι άλλο γκολ για τον "Δικέφαλο". Σκόρερ η Γκατζογιάννη</strong></p>
<p><strong>35' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 4-0. Νέο γκολ για τον ΠΑΟΚ, αυτή την φορά με την Ντιμιτρίεβιτς</strong></p>
<p>Ημίχρονο</p>
<p>54' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με την Χατζηγιαννίδου να κάνει το 5-0</p>
<p><strong>69' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ! 5-0 Πάλι "χτυπάει" η Ντιμιτρίεβιτς και ο "Δικέφαλος" φτάνει στο πέμπτου του τέρμα</strong></p>
<p>85' Χάνονται ευκαιρίες από τον ΠΑΟΚ για να γίνει το σκορ 6-0</p>
<p>Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:</p>
<p><strong>ΠΑΟΚ:</strong> Παπακωνσταντίνου, Αρβανιτάκη, Δημητρίου, Αδαμάκη, Βλασιάδου, Χατζηγιαννίδου, Ντιμιτρίεβιτς, Παντελιάδου, Γκατζογιάννη, Τσελέκογλου, Μάρκου</p>
<p>Στον πάγκο κάθονται οι: Χαραλαμπίδου, Κουτσίκου, Χαμαλίδου, Σπύρου, Γιάννου</p>
<p><strong>Μπιλτζανίνι Ιζβόρι:</strong> Ντόνεβα, Ντούκοβα, Σερένα, Κριβάνγεβα, Σολακόσκα, Πετρούνοβα, Μιλέσκα, Σπιρόφσκα, Σαντίκου, Γκότσεβα, Αγιούμπ</p>