«Όργια» στη Λεωφόρο!

<p><span>Χωρίς προηγούμενο αυτά που έγιναν στο πρώτο ημίχρονο στη Λεωφόρο μεταξύ του ΠΑΟ και του Πανθρακικού. </span><br /><br /><span>Το γκολ του Ζεκίνια στο 18’, με το οποίο έγινε το 0-1, έφερε σε πανικό τον διαιτητή Μιχάλη Κουκουλάκη, ο οποίος «έχασε» την… μπάλα και τα έκανε «μαντάρα». </span><br /><br /><span>Μέχρι και τετ α τετ του Πανθρακικού «έκοψε» και γύρισε την φάση πίσω για να δώσει φάουλ στους φιλοξενούμενους, αντί να αφήσει το πλεονέκτημα. Τώρα για το σκληρό παιχνίδι του ΠΑΟ, ούτε… σφύριγμα. Ο Ζεκίνια τους «πόνεσε» πολύ με το τέρμα που σημείωσε και οι παίκτες του ΠΑΟ τον… έβαλαν στο μάτι. Έτσι, του «έριχναν» στο πρώτο μέρος αρκετές «κλωτσιές». </span><br /><br /><span>Σε μία φάση λοιπόν, ο παίκτης του Πανθρακικού, δεν άντεξε. Έπεσε κάτω και ζητούσε να σταματήσει το παιχνίδι. Ωστόσο, ο Κουκουλάκης τίποτα! Ούτε φάουλ δεν έδωσε! Αλλά σαν να μην έφτανε αυτό, άφηνε και το παιχνίδι να εξελιχτεί. Για περίπου 2-3 λεπτά, το ματς παιζόταν κανονικότατα! Φοβερά πράγματα. </span><br /><br /><span>Για τους παίκτες του ΠΑΟ δεν λέμε τίποτα. Εντάξει. Τους «έτσουζε» και δεν έβγαζαν την μπάλα έξω και προσπαθούσαν να βάλουν γκολ, ενώ έβλεπαν τον Ζεκίνια να «σφαδάζει» στο χορτάρι. </span><br /><br /><span>Συγχαρητήρια κύριοι. Τι άλλο θα δούμε δεν ξέρουμε… Συγχαρητήρια και στον Κουκουλάκη!</span></p>