Ματζουράκης: Ηταν μία κακή μέρα

Παρ’ ότι αγωνίστηκε για σχεδόν ένα ημίχρονο με αριθμητικό πλεονέκτημα λόγω αποβολής του Σισοκό η Καλλονή ηττήθηκε 0-3 στο ΟΑΚΑ και ο Γιάννης Ματζουράκης τόνισε μετά το ματς πως η ομάδα του ήταν εκτός… πρίζας
«Δεν μας άρεσε αυτό το σκορ. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν έξω από την πρίζα, δεν δημιουργήσαμε προβλήματα ήρθε και στο 43′ το γκολ και έγιναν ακόμα χειρότερα τα πράγματα. Στο διάστημα 50′-74′ μπορούσαμε να ανατρέψουμε το αποτέλεσμα, δημιουργήσαμε ευκαιρίες πολλές, αλλά αντ’ αυτού ήρθαν δυο γκολ.

Ήταν μια κακή μέρα. Η κατάληξη ήταν άσχημη, αλλά οφείλω να συμπαρασταθώ σε αυτά τα παιδιά. Πρέπει να προετοιμαστούμε ανάλογα, να μείνουμε ήρεμοι για να υλοποιήσουμε τον στόχο της παραμονής», ανέφερε ο τεχνικός του συλλόγου της Μυτιλήνης μετά το τέλος του αγώνα.