Η ατζέντα της ημέρας

11 Απριλίου 2014

Παρασκευή 11 Απριλίου

Ποδόσφαιρο

13:00 Τσάμπιονς Λιγκ: Κλήρωση αγώνων ημιτελικής φάσης

13:15 Γιουρόπα Λιγκ: Κλήρωση αγώνων ημιτελικής φάσης

Λιγκ 1, Γαλλία, 33η αγωνιστική

21:30 Μονπελιέ – Μαρσέιγ

Μπουντεσλίγκα, Γερμανία, 30η αγωνιστική

21:30 Σάλκε – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Ερεντιβίζε, Ολλανδία, 32η αγωνιστική

21:00 Γκρόνιγκεν – Μπρέντα

Πριμέρα, Ισπανία, 33η αγωνιστική

22:00 Οσασούνα – Βαγιαδολίδ (OTEsport2)

Προλίγκ, Βέλγιο, 3η αγωνιστική πλέι οφ

21:30 Λόκερεν – Αντερλεχτ (Action 24)

Πριμέιρα, Πορτογαλία, 27η αγωνιστική

22:00 Ακαδέμικα – Βιτόρια Σετουμπάλ

Πρέμιερ Λιγκ, Ρωσία, 25η αγωνιστική

18:30 Σπαρτάκ Μόσχας – Κρίλα Σοβιετόφ

Μπάσκετ

 Ευρωλίγκα, TOP 16, 14η αγωνιστική

Ε’ όμιλος

21:45 Ουνικάχα Μάλαγα – Αρμάνι Μιλάνο (Novasport1)

ΣΤ’ όμιλος

19:45 Ζαλγκίρις Κάουνας – Ρεάλ Μαδρίτης (Novasport3)

20:00 Γαλατασαράι – Παρτίζαν (Novasport2)

NBA

02:00 Ορλάντο Μάτζικ – Ουάσιγκτον Γουίζαρντς

02:00 Τορόντο Ράπτορς – Ν.Γ.Νικς

02:30 Μαϊάμι Χιτ – Ιντιάνα Πέισερς

02:30 Μπόστον Σέλτικς – Σαρ.Μπόμπκατς

02:30 Μπρούκλιν Νετς – Ατλάντα Χοκς (OTEsports)

03:00 Μέμφις Γκρίζλις – Φιλαδέλφεια Σίξερς

03:00 Μιν.Τίμπεργουλβς – Χιούστον Ρόκετς

03:00 Οκλ.Σίτι Θάντερ – Ν.Ορλ.Πέλικανς

03:00 Σικάγο Μπουλς – Ντιτρόιτ Πίστονς

03:30 Μιλγουόκι  Μπακς – Κλιβ.Καβαλίερς

03:30 Σαν Αντόνιο Σπερς – Φοίνιξ Σανς

04:00 Γιούτα Τζαζ – Πόρτλαντ Μ πλέιζερς

05:30 Λ.Α.Λέικερς – Γκ.Στ.Γουόριορς (OTEsports3)

Βόλεϊ

Πλέι οφ (θέσεις 1-4)

2η αγωνιστική

17:30 Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου (Novasports7)

19:30 ΑΟ Κηφισιάς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Novasports4)

Πλέι οφ γυναικών , 2η αγωνιστική

Θέσεις 1-2

20:00 ΑΕΚ - Ολυμπιακός

Θέσεις 3-4

20:30 Παναθηναϊκός - Βριλήσσια

20:00 ΑΕΚ - Ολυμπιακός

Συγχρονισμένη

Πανελλήνιο πρωτάθλημα ΟΠΕΝ

Πόλο

Α1 ανδρών, πλέι οφ, 1η αγωνιστική

14:00 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός (OTEsport5)

Χαντμπολ

Α1 ανδρών, 19η αγωνιστική

15:00 Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών

18:00 Κιλκίς – Διομήδης Άργους

18:00 ΧΑΝΘ – Αρχέλαος Κατερίνης (ΟΤΕsport5)

19:45 Αναγέννηση Βύρωνα - ΑΕΚ

Τένις

Τουρνουά Κατοβίτσε, Πολωνία, προημιτελικά (13:00 OTEsport2 + 20:00 Eurosport2)

Τουρνουά Χιούστον, Τέξας, προημιτελικα (OTEsport2)

Άρση Βαρών

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών, γυναικών, Τελ Αβίβ (19:30 Eurosport)

Ποδηλασία

Γύρος της Χώρας των Βάσκων, 5η διαδρομή (16:30 Eurosport)

Moto GP

‘Οστιν, ελεύθερα δοκιμαστικά (17:50 + 22:00 OTEsport3)

Πηγή: www.pamesports.gr

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ