Αρχίζει το... νέο Κύπελλο

23 Σεπτεμβρίου 2014

Σέντρα σήμερα στο ανανεωμένο Κύπελλο Ελλάδος με τρεις αναμετρήσεις. Στην Εύβοια ο Ηρακλής Ψαχνών υποδέχεται στις 16:30 τον Ατρόμητο που θα έχει στον πάγκο του τον Γιώργο Κορακάκη, μετά την απομάκρυνση Παράσχου. 

Την ίδια ώρα στη Θεσσαλονίκη, ο Ηρακλής θα αντιμετωπίζει τον Λεβαδειακό για τον 4ο όμιλο, ενώ στις 19:00 στην Πάτρα ο Ολυμπιακός φιλοξενείται από την Παναχαϊκή

Θυμίζουμε ότι οι 32 ομάδες κληρώθηκαν σε 8 ομίλους των τεσσάρων ομάδων, με τις δύο πρώτες να παίρνουν το εισιτήριο για την επόμενη φάση. Οι αγώνες είναι μονοί. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα

Τρίτη 23 Σεπτεμβρίου 2014

Ηρακλής Ψαχνών - Ατρόμητος (16.30): Αριστείδης Βάτσιος (Δυτικής Αττικής) – 5ος όμιλος
Ηρακλής - Λεβαδειακός (16.30): Γιώργος Κύζας (Δράμας) - 4ος όμιλος
Παναχαϊκή - Ολυμπιακός (19.00): Αθανάσιος Γιάχος (Χίου) - 1ος όμιλος

Τετάρτη 24 Σεπτεμβρίου 2014

Βέροια - Ερμιονίδα (16.30): Ευάγγελος Κιοτζένης (Ξάνθης) - 6ος όμιλος
Απόλλων Σμύρνης - Εργοτέλης (16.30): Γιώργος Δασκαλόπουλος (Κορινθίας) - 6ος όμιλος
Πανθρακικός - ΑΕΚ (16.30): Δημήτρης Θάνος (Γρεβενών) - 5ος όμιλος
Ξάνθη - Νίκη Βόλου (16.30): Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονία) - 3ος όμιλος
Ζάκυνθος - ΟΦΗ (16.30): Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου) - 3ος όμιλος
Πλατανιάς - Εθνικός Σερρών (16.30): Ευθαλία Μήτση (Πειραιά) - 4ος όμιλος
Καλλονή - Τύρναβος (16.30): Κωνσταντίνος Κοτσάνης (Δράμας) - 7ος όμιλος
Αιγινιακός - Αστέρας Τρίπολης (16.30): Πραξιτέλης Ζαχαριάδης (Μακεδονίας) - 7ος όμιλος
Πανιώνιος - Φωστήρας (19.00): Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας) - 1ος όμιλος
Ολυμπιακός Βόλου - Παναθηναϊκός (19.00): Αναστάσιος Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου) - 8ος όμιλος

Πέμπτη 25 Σεπτεμβρίου

ΠΑΣ Γιάννινα - Κέρκυρα (16.30): Δημήτρης Καραντώνης (Ημαθίας) - 2ος όμιλος
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ (19.00): Χρήστος Μήτσιος (Ηπείρου) - 2ος όμιλος
Παναιτωλικός - Χανιά (16.30): Κωνσταντίνος Αντωνίου (Αθηνών) - 8ος όμιλος

Πηγή: www.pamesports.gr

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Τα Ζώδια σήμερα
Αστρολογία
14:29 Τα Ζώδια σήμερα