Ολόκληρο το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League

14 Νοεμβρίου 2014

H Super League γνωστοποίησε το πρόγραμμα από την 11η μέχρι και την 17η αγωνιστική, με την οποία ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος του φετινού πρωταθλήματος.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 11η μέχρι την 17η αγωνιστική

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 22/11/2014     15:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 22/11/2014     17:15     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 22/11/2014     19:30     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
                  
Κυριακή 23/11/2014     15:00     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ     ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"
Κυριακή 23/11/2014     17:15     ΒΕΡΟΙΑ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 23/11/2014     17:15     ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ     ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 23/11/2014     17:15     ΟΦΗ - Α.Ο.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 23/11/2014     19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ     ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
                  
Δευτέρα 24/11/2014     19:30     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

 
Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 29/11/2014     15:00     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 29/11/2014     17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Σάββατο 29/11/2014     19:30     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
                  
Κυριακή 30/11/2014     15:00     Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Κυριακή 30/11/2014     17:15     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 30/11/2014     17:15     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 30/11/2014     17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΦΗ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 30/11/2014     17:15     ΠΑΟΚ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 30/11/2014     19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

 
6η Αγωνιστική - Εξ αναβολής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 03/12/2014     15:00     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 03/12/2014     17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 03/12/2014     17:15     Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 03/12/2014     17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Τετάρτη 03/12/2014     17:15     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Τετάρτη 03/12/2014     19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ     ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
 
Πέμπτη 04/12/2014     17:15     ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Πέμπτη 04/12/2014     17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Πέμπτη 04/12/2014     19:30     ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ     ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

 
Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 06/12/2014     15:00     ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Σάββατο 06/12/2014     17:15     Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 06/12/2014     19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
                  
Κυριακή 07/12/2014     15:00     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA
Κυριακή 07/12/2014     17:15     ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 07/12/2014     17:15     ΟΦΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Κυριακή 07/12/2014     17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Κυριακή 07/12/2014     19:30     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
                  
Δευτέρα 08/12/2014     19:30     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 
Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 13/12/2014     15:00     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 13/12/2014     17:15     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
Σάββατο 13/12/2014     19:30     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
                  
Κυριακή 14/12/2014     15:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΦΗ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 14/12/2014     17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ     ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 14/12/2014     17:15     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 14/12/2014     17:15     ΠΑΟΚ - Α.Ο.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
Κυριακή 14/12/2014     17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Κυριακή 14/12/2014     19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

 
Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014     15:00     Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ     ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Τετάρτη 17/12/2014     15:00     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014     17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τετάρτη 17/12/2014     17:15     ΒΕΡΟΙΑ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Τετάρτη 17/12/2014     17:15     ΟΦΗ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Τετάρτη 17/12/2014     17:15     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
Τετάρτη 17/12/2014     19:30     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
                  
Πέμπτη 18/12/2014     17:15     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
Πέμπτη 18/12/2014     19:30     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

 
Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 20/12/2014     15:00     ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
Σάββατο 20/12/2014     17:15     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Σάββατο 20/12/2014     19:30     ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (ΤΑΡΛΑΣ)
                  
Κυριακή 21/12/2014     15:00     ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Κυριακή 21/12/2014     17:15     ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ     ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
Κυριακή 21/12/2014     17:15     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ     ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 21/12/2014     17:15     ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Κυριακή 21/12/2014     19:30     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
                  
Δευτέρα 22/12/2014     19:30     ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο.Κ.     ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

 
Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής
                  
ΗΜ/ΝΙΑ     ΩΡΑ      ΑΓΩΝΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ
Σάββατο 03/01/2015     15:00     ΟΦΗ - ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ     ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Σάββατο 03/01/2015     17:15     Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ     ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Σάββατο 03/01/2015     19:30     ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ     ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ
                  
Κυριακή 04/01/2015     15:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
Κυριακή 04/01/2015     17:15     ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 04/01/2015     17:15     ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ
Κυριακή 04/01/2015     17:15     ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ     ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Κυριακή 04/01/2015     19:30     ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ     ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
                  
Δευτέρα 05/01/2015     19:30     SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ     SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Πηγή: www.pamesports.gr

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ