Η ατζέντα της 3ης Δεκεμβρίου

3 Δεκεμβρίου 2014

Τετάρτη 3 Δεκεμβρίου

Ποδόσφαιρο

Superleague

6η αγωνιστική (εξ αναβολής)

15:00 Πανθρακικός – Πλατανιάς  (Novasports2)

17:15 Ξάνθη – Καλλονή (Novasports6)

17:15 Κέρκυρα - Πανιώνιος  (Novasports4)

17:15 Ατρόμητος – Βέροια (Novasports2)

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός  (Novasports3)

19:30 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Novasports1)

Φουτμπολ Λιγκ ΟΠΑΠ

1ος όμιλος

3η αγωνιστική

15:00 Επισκοπή - Παναχαϊκή

Πρέμιερ, Αγγλία, 14η αγωνιστική

21:45 Σάντερλαντ – Μ.Σίτι (OTEsport2)

21:45 ΤσέλσιΤότεναμ (OTEsport1)

21:45 Άρσεναλ – Σαουθάμπτον (OTEsport4)

21:45 Έβερτον - Χαλ

Ligue 1, Γαλλία, 16η αγωνιστική

20:00 Γκινγκάμπ – Καέν

20:00 Μετς – Μπορντό

20:00 Μονπελιέ – Σεντ Ετιέν (Novasports2)

20:00 Μπαστιά – Εβιάν

20:00 Νις – Ρεν

22:00 Λιλ – Παρί Σ.Ζ (Novasports2)

Ρωσία, Πρέμιερ, 16η αγωνιστική

16:45 Ρούμπιν Καζάν – Ζενίτ

18:00 Λοκομοτίβ Μ. – Ουράλ

19:00 Κουμπάν – Κρασνοντάρ

19:00 Τέρεκ Γκρόζνι – Τορπέντο Μ.

Ισπανία, Κόπα ντελ Ρέι

21:00 Λ’ Οσπιταλέ – Ατλέτικο Μ.

21:00 Λα Κορούνια – Μάλαγα (OTEsport3)

21:00 Σεβίλλη – Σαμπαντέλ

23:00 Γρανάδα – Κόρδοβα

23:00 Oυέσκα – Μπαρτσελόνα (OTEsport3)

Ιταλία, Κύπελλο

16:00 Αταλάντα – Αβελόνο

19:00 ΈμπολιΤζένοα (OTEsport5)

22:00 ΟυντινέζεΤσεζένα (OTEsport5)

Μπάσκετ

Ευγωλίγκα

20:00 Αρμάνι Μιλάνο – Μπάγερν (Novasports3)

Γιούροκαπ

18:30 ΧίμκιΜπεσικτάς (Eurosport2)

19:00 ΠΑΟΚ – Λοκομοτίβ Κουμπάν (Novasports7)

19:00 Λιέτβους Ρίτας – Βόλγκογκραντ

19:00 Παρτιζάν – Χάποελ Μ. Ιερουσαλήμ

19:30 Νίμπουργκ – Σπίρου Σαρλερουά

19:30 Πλοέστι – Μπάνβιτσπορ

19:30 Ρίγα – Ζενίτ

20:00 Μπούντουτσνοστ – Ζιελόνα Γκόρα

20:00 Πίναρ Καρσίγιακα – Βέντσπιλς

21:00 Καντού – Βιλερμπάν

21:00 Όλτενμπουργκ – Νανσί

21:30 Οστάνδη – Άρτλαντ

21:30 Ουνιόν Ολίμπια – Σζολνίκι Ολάι

21:30 Σαραγόσα – Βόννη

21:30 Σεβίλλη – Ρόμα

21:30 Στρασβούργο – Ρετζιάνα

22:00 Γκραν Κανάρια – Ντιζόν

ΝΒΑ

02:00 Ουάσινγκτον Γουίζαρντς – Λ.Α Λέικερς

02:00 Σάρλοτ Χόρνετς – Σικάγο Μπουλς

02:30 Μαϊάμι Χιτ – Ατλάντα Χοκς

02:30 Μπόστον Σέλτικς – Ντιτρόιτ Πίστονς

02:30 Μπρούκλιν Νετς – Σαν Αντόνιο Σπερς

03:00 Μιλγουόκι Μπακς – Ντάλας Μάβερικς

03:00 Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Φιλαδέλφεια 76ers

03:00 Χιούστον Ρόκετς – Μέμφις Γκρίζλις (OTEsport3)

04:00 Γιούτα Τζαζ – Τορόντο Ράπτορς

05:30 Λ.Α Κλίπετς – Ορλάντο Μάτζικ

Βόλεϊ

Τσάμπιονς Λιγκ

18:00 Ζενίτ – Ποσοίλνιτσα

19:00 Γιαστρζέμπσκι Βέγκιελ – Νοβοσίμπιρσκι

19:00 Φανερμπαχτσέ – Παρί

21:00 Φριντριχσάφεν – Ολυμπιακός (ΟΤΕsport6)

21:30 Μασκεράτα – Μπελγκορόντ

21:30 Τουρς – Χάλκμπανκ

Χαντμπολ

Α1 ανδρών

18:00 Φοίβος Συκεών – ΓΑΣ Κιλκίς

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα γυναικών, προκριματικά, πρώτη φάση

18:45 Λευκορωσία – Ελλάδα

21:15 Σλοβενία – Ελβετία

21:30 Ισλανδία – Π.Γ.Δ.Μ

 

Πηγή: www.pamesports.gr

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ