Η ατζέντα της 13ης Δεκεμβρίου

13 Δεκεμβρίου 2014

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου

Σούπερ Λιγκ, 13η αγωνιστική

15.00 Πλατανιάς-Νίκη Βόλου (Novasports3)

17.15 Καλλονή-Παναιτωλικός (Novasports 1)

19.30 Λεβαδειακός-Ολυμπιακός (Novasports 1)

Σούπερ Λιγκ, πρωτάθλημα κάτω των 20, 14η αγωνιστική

11:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Ατρόμητος

11:00 Αστ.Τρίπολης – Βέροια

11:00 ΠΑΟΚ – Κέρκυρα

11:00 Πανιώνιος – ΟΦΗ

11:00 Πλατανιάς – Νίκη Βόλου

12:00 Καλλονή – Παναιτωλικός

12:00 ΛεβαδειακόςΟλυμπιακός

12:00 Παναθηναϊκός – Πανθρακικός

13:30 Εργοτέλης – Ξάνθη

Σούπερ Λιγκ, πρωτάθλημα κάτω των 17

Α’ Όμιλος

4η αγωνιστική, 2ος Γύρος

12:30 Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης

13:30 Πλατανιάς – ΟΦΗ

14:00 Πανιώνιος – Καλλονή

15:00 Ολυμπιακός – Ατρόμητος

Β’ Όμιλος

6η αγωνιστική, 2ος Γύρος

11:00 Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα

12:00 ΠΑΟΚ – Βέροια

Σούπερ Λιγκ, πρωτάθλημα κάτω των 15

Α’ Όμιλος

3η αγωνιστική, 2ος Γύρος

11:30 Πλατανιάς – Εργοτέλης

12:30 Ατρόμητος – Αστ.Τρίπολης

Β’ Όμιλος

3η αγωνιστική, 2ος Γύρος

12:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Νίκη Βόλου

14:00 Βέροια - Πανθρακικός

Φούτμπολ Λιγκ

2ος όμιλος, 8η αγωνιστική

15.00 Ζάκυνθος-Λαμία (ΟΤΕsport5)

15.00 Εθνικός Γαζώρου-Απόλλων

Φουτμπόλ Λιγκ Νέων

13:00 ΑΕΚ – Επισκοπή (OTEsports5)

 Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 16η αγωνιστική

17.00 Μπέρνλι-Σαουθάμπτον

17.00 Τσέλσι-Χαλ

17.00 Κρίσταλ Πάλας-Στόουκ

17.00 Σάντερλαντ-Γ.Χαμ

17.00 Μπρόμγουιτς-Αστον Βίλα

17.00 Λέστερ-Μάντσεστερ Σ. (OTEsport1)

19.30 Αρσεναλ-Νιουκάστλ (OTEsport1)

Λιγκ 1, Γαλλία, 18η αγωνιστική

18.00 Ναντ-Μπορντό (Novasports7)

21.00 Μπαστιά-Ρεν (Novasports2)

21.00 Λοριάν-Μετς

21.00 Μονπελιέ-Λανς

21.00 Ρεμς-Εβιάν

Μπουντεσλίγκα, Γερμανία, 15η αγωνιστική

16.30 Σάλκε-Κολωνία (OTEsport6)

16.30 Αουγκσμπουργκ-Μπάγερν (OTEsport3)

16.30 Χέρτα-Ντόρτμουντ (OTEsport4)

16.30 Βέρντερ-Αννόβερο

16.30 Φράιμπουργκ-Αμβούργο

19.30 Μάιντζ-Στουτγκάρδη(OTEsport4)

Μπουντεσλίγκα 2, Γερμανία, 17η αγωνιστική

14:00 Μπραουνσβάικ – Ουνιόν Βερολίνου

14:00 Μόναχο 1860 - Καρλσρούη

14:00 FSV Φρανκφούρτης – Φορτούντα Ντίσελντορφ (OTEsport4)

Σέριε Α, Ιταλία, 15η αγωνιστική

19.00 Παλέρμο-Σασουόλο(OTEsport3)

21.45 Λάτσιο-Αταλάντα

Πριμέρα,  Ισπανία, 15η αγωνιστική

17.00 Χετάφε-Μπαρτσελόνα (OTEsport2)

19.00 Βαλένθια-Βαγιεκάνο (OTEsport2)

21.00 Κόρδοβα-Λεβάντε (OTEsport2)

23.00 Μάλαγα-Θέλτα (OTEsport2)

Ερεντιβίζε,  Ολλανδία, 16η αγωνιστική

19.30 Μπρέντα-Χέερενφεν

20.45 Ντεν Χάαγκ-Εξέλσιορ

20.45 Βίλεμ-Τσβόλε

21.45 Γκοου Αχεντ-Καμπούρ

 Πριμέιρα Λίγκα, Πορτογαλία, 13η αγωνιστική

18.00 Ζιλ Βιθέντε-Ακαδέμικα

18.00 Πάκος  Φερέιρα-Αρούκα

18.00 Πενιαφέλ-Νασιονάλ Μ.

22.15 Μπελενένσες-Μπράγκα (ACTION24)

Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων

21:30 Κρους Ασούλ – Ουέστερν Σίτνεϊ Ουόντερερς (OTEsport5)

Μπάσκετ

Μπάσκετ Λιγκ ΣΚΡΑΤΣ, 10η αγωνιστική

17.00 ΚΑΟΔ-Απόλλων Πατρών (Novasports 2)

17.00 Ρέθυμνο-Κολοσσός (Novasports 2)

17.00 ΠΑΟΚ-ΑΕΝΚ Δημουλάς (Novasports 2)

17.00 Τρίκαλα-ΑΕΚ (Novasports 2)

17.00 Κόροιβος-Πανελευσινιακός (Novasports2)

 Α2 ανδρών, 10η αγωνιστική

17.00 Δόξα Λευκάδας-ΟΦΗ

17.00 Λάυριο-Ερμής Λαγκαδά

17.00 Αετός-Φίλιππος Βέροιας

17.00 Λιβαδειά-Ηλυσιακός

17.00 Ψυχικό-Καβάλα

17.00 Παγκράτι-Εθνικός

17.00 Ηρακλής-Αρκαδικός

 Α1 γυναικών, 11η αγωνιστική

16.00 Αθηναϊκός-Τερψιθέα

ΝΒΑ

21.00 Μάβερικς-Γκόλντεν Στέιτ Γ. (OTEsport3)

02.00 Ιντιάνα Πέισερς-Πόρτλαντ Τ.Μ.

02.00 Ορλάντο Μ.-Ατλάντα Χοκς

02.00 Σαρλότ Χ.-Μπρούκλιν Νετς

02.30 Μιλγουόκι Μπ.-Λ.Α. Κλίπερς

02.30 Φιλαδέλφεια-Μέμφις Γκρίζλις

03.00 Χιούστον Ρ.-Ντένβερ Νάγκετς

05.00 Σακραμέντο Κ.-Ντιτρόιτ Π.

NCAA

00:15 Μίσιγκαν – Αριζόνα (OTEsport3)

Βόλεϊ

Βόλεϊ Λιγκ ανδρών, 8η αγωνιστική

17.00 Ολυμπιακός-Κηφισιά (Novasports3)

18.00 ΑΕΚ-Λαμία

18.00 Παμβοχαϊκός-Φοίνικας

18.00 ΠΑΟΚ-ΜΕΝΤ

18.00 Άρης-Παναθηναϊκός

20.00 Εθνικός Αλεξ.-Ορεστιάδα (Novasports3)

Α1 γυναικών, 10η αγωνιστική

14.30 Ρέθυμνο-Ανατόλια

17.30 Παναθηναϊκός-Ηρακλής

18.00 Μαρκόπουλο-Μακεδόνες (ΝΕΡΙΤsports)

18.00 Ολυμπιακός-ΑΕΚ                                                  

19.00 Ηλιούπολη-Α.Ο. Θήρας                                                                                                                   

 Υδατοσφαίριση

Α1 ανδρών, 5η αγωνιστική

 15.00 Υδραϊκός-Καλαμάκι

15.00 Νηρέας-Ολυμπιακός

16.30 Χίος-Γλυφάδα

17.00 ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

16.30 Παναθηναϊκός-Βουλιαγμένη (Novasports3)

19.30 Εθνικός-Φάληρο

 Χάντμπολ

Α1 ανδρών, 11η αγωνιστική

18.00 Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΕΚ

18.00 Φοίβος Συκεών-ΠΑΟΚ

18.00 Δούκας-ΧΑΝΘ

18.00 Δράμα 86-Αναγέννηση Βύρωνα

18.00 Διομήδης Αργους-Φίλιππος Βέρ.

18.00 ΙΕΚ Ξυνή-Κιλκίς

Πινγκ Πονγκ

Super Series Grand Finals, Μπανγκόκ, Ταϊλάνδη

08:30 Προημιτελικοί (Eurosport2)

Ιππασία

19:00 Λα Κορούνια, Ισπανία (Eurosport)

Χιονοδρομίες

Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Βαλ’ ντ’Ιζέρ

10:15 1η φάση γιγαντιαίου σλάλομ ανδρών (Eurosport)

13:30 2η φάση γιγαντιαίου σλάλομ ανδρών (Eurosport)

Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Κουρσεβέλ, Γαλλία

11:30 1η φάση γιγαντιαίου  σλάλομ γυναικών (Eurosport)

14:30 1η φάση γιγαντιαίου  σλάλομ γυναικών (Eurosport)

Δίαθλο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Χοχφίλτσεν, Αυστρία

12:00 Σκυταλοδρομία γυναικών (Eurosport)

15:30 Σκυταλοδρομία ανδρών (Eurosport)

Άλμα με Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Νίζνι Ταγκίλ, Ρωσία

17:00 Άλματα (Eurosport)

Σκι Ανωμάλου Δρόμου,  Νταβός, Ελβετία

12:15 15χλμ κλασσικής τεχνικής γυναικών (Eurosport2)

15:00 30χλμ κλασσικής τεχνικής ανδρών (Eurosport2)

Σνόουμπορντ, Παγκόσμιο Κύπελλο, Καρέτζα, Ιταλία

13:30 Γιγαντιαίο Σλάλομ (Eurosport2)

Καλλιτεχνικό Πατινάζ, Τελικός ISU GP, Βαρκελώνη

21:30 Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών (Eurosport2)

Πηγή: www.pamesports.gr

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Γιατί δε φεύγουμε από σχέσεις που μας κάνουν κακό
Καλησπερα σας ειμαι 25 χρονων και εχω μια...
Σχέση: Όταν ο άνδρας δε θέλει να είστε συνέχεια μαζί
Καλησπερα σας ονομαζομαι εφη και ειμαι 33...