Το πρόγραμμα του Κυπέλλου στο βόλεϊ

16 Δεκεμβρίου 2014

Η ΕΟΠΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές των αγώνων του Κυπέλλου Ανδρών - Γυναικών. 
 
Αναλυτικά:
 
 
Κύπελλο Ανδρών: Β΄ Φάση 2η Αγωνιστική  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τετάρτη 17/12/2014 N.Περάμου
20.00
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
Σταρίδας-Παπαστάμος
Τετάρτη 17/12/2014 Χαλκιοπούλειο
15.30
ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ
-
ΑΠΣ ΦΘΙΑ
Παρασκευάς-Σακελλάρης
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Σκύδρας
19.00
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
-
ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ
Λιαρός-Σωμαράκης
Τετάρτη 17/12/2014 ΕΑ Πατρών 19.30 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ  - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΕΤ. 2013 Γκόλφης - Μπακλέσης
Πέμπτη 18/12/2014 ΕΑΝΚ Ιωαννίνων
18.00
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
-
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Τσαμουρτζής-Πορτοκαλίδης
Κυριακή 21/12/2014 Κατσάνειο
17.00
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
-
ΓΕ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
Αβραμίδης-Μπουγιούκας
*Εκκρεμούν να οριστούν οι αγώνες  ΑΟ Αστέρας Νίκαιας – ΑΟ Μυτιλήνης, ΟΠ Ρεθύμνου – ΣΦΠ Χανίων
 
Το πρόγραμμα των αγώνων της Β' φάσης του Κυπέλλου Ανδρών (2η αγωνιστική) και Γυναικών (1η αγωνιστική) έχουν ως εξής:
 
 
Κύπελλο Γυναικών: Β΄ Φάση 1η Αγωνιστική  
ΗΜ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Τρίτη 16/12/2014 Κονταξοπούλειο
21.30
ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
-
ΜΕΝΤ
Χατζηπαντελή-Σταυριανίδης
Τρίτη 16/12/2014 14o Γυμνα.Λάρισας
21.00
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ
-
ΓΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Κατσιούλης-Μπατσίλα
Τρίτη 16/12/2014 Ν.Ιωνίας Βόλου
20.30
ΑΣ BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
-
ΦΙΛΑΘΛΗΤ.ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
Τόκα-Παρασκευάς
Τετάρτη 17/12/2014 Κονταξοπούλειο
21.30
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
-
ΑΣ ΑΡΗΣ
Κουκουμάκας-Παπακοσμάς
Τετάρτη 17/12/2014 Ν. Σαμαράς
19.30
ΑΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
-
ΑΣΑ ΕΒΡΟΣ
Σταματόπουλος-Μαργαριτίδης
Τετάρτη 17/12/2014 Χαλκιοπούλειο
20.00
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
-
ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Παρασκευάς-Σακελλάρης
Τετάρτη 17/12/2014 Ν.Φιλαδελφείας
18.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
Μόσιαλος-Γεωργάκη
Τετάρτη 17/12/2014 Γ.Παπασιδέρης
21.30
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
-
ΓΣΚ ΗΡΑΚΛΗΣ
 Ράντσιου-Πάτση
Τετάρτη 17/12/2014 Γεώρ.Γαλανόπουλος-Λουτράκι
21.00
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
-
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ
Γεμενής-Κωνσταντινόπουλος
Τετάρτη 17/12/2014 Ρεθύμνου
20.00
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
-
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
Κανακάκης-Τραχαλάκη
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Μεσολογγίου
17.30
ΓΕ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
-
ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
Γεράνιος-Γκόλφης
Τετάρτη 17/12/2014 ΕΑ Πατρών
21.30
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ
-
ΓΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Μπακλέσης-Πετούσης
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Κοζάνης
20.00
ΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
-
ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Δανιηλίδου-Καραπάνου
Τετάρτη 17/12/2014 ΕΑΚ Σταυρούπολης
19.30
ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Μπουκουβάλα-Κάλλης
Τετάρτη 17/12/2014 Βότση
21.00
ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
-
ΑΣ ΕΛΠΙΣ
Γεωργιάδου-Παπαδόπουλος
Τετάρτη 17/12/2014 Μίκρας
21.00
 ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ
-
ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ
Στεργιόπουλος Α.-Τσιούλα
Τετάρτη 17/12/2014 ΔΑΚ Μακροχωρίου
20.00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
-
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ
Πορτοκαλίδης-Καραγκελίδης
Πέμπτη 18/12/2014 Π.Νικολαϊδης
19.30
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
-
ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Παπαδογιάννης-Δαλέκου
Πέμπτη 18/12/2014 Ν.Παξιμαδάς
21.00
ΑΕ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
-
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Βλάχος-Καντλή
Παρασκευή 19/12/2014 Καρέα
21.30
ΑΟ ΝΕΟΙ ΒΥΡΩΝΟΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Χαμπιλού-Χρηστίδης Αλ.
Παρασκευή 19/12/2014 Γ.Κάκουρης
21.45
AO ΕΝΩΣΗ ΗΛΙΟΥ
-
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Παγκοζίδης-Πολίτης
 

Πηγή: www.pamesports.gr

ΜΟΙΡΑΣΟΥ ΤΟ! :
ΡΩΤΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ
ΡΟΗ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
Edgar Wallace
Η Σκέψη της ημέρας
3:17 Edgar Wallace