Κυριακή 21 Δεκεμβρίου
Ποδόσφαιρο
Σούπερ Λίγκα, 15η αγωνιστική
15.00 Πανιώνιος-Ατρόμητος (Novasports2)
17.15 Αστέρας Τρίπολης-Ξάνθη (Novasports2)
17.15 Εργοτέλης-ΠΑΣ Γιάννινα (Novasports3)
19.30 Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ (Novasports1)
Σούπερ Λιγκα, πρωτάθλημα κάτω των 20
11:00 Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα
12:30 Παναθηναϊκός – Κέρκυρα
Σούπερ Λίγκα, πρωτάθλημα κάτω των 17
Α’ όμιλος, 5η αγωνιστική, 2ος Γύρος
Β’ όμιλος, 7η αγωνιστική, 2ος Γύρος
11:00 Βέροια – Κέρκυρα
11:00 Νίκη Βόλου – Ξάνθη
11:00 Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ
11:00 ΠΑΣ Γιάννινα – Πανθρακικός
Σούπερ Λίγκα, πρωτάθλημα κάτω των 15
Α’ όμιλος, 4η αγωνιστική, 2ος Γύρος
10:00 Καλλονή – Ολυμπιακός
11:00 Αστέρας Τρ.- Πλατανιάς
13:30 Εργοτέλης – Παναθηναϊκός
Β’ όμιλος, 4η αγωνιστική, 2ος Γύρος
10:30 Κέρκυρα – Πανθρακικός
Φούτμπολ Λιγκ
10η αγωνιστική
1ος όμιλος
15.00 Ερμιονίδα-Καλλιθέα
18.00 ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών (OTEsport4)
2ος όμιλος
15.00 Τύρναβος-Αιγινιακός
15.00 Ζάκυνθος-Απόλλων Κ.
15.00 Αναγ. Καρδίτσας-Αγρ. Αστήρ
16.00 Ηρακλής-Λαμία (OTEsport4)
Γ’ Εθνική
12η αγωνιστική
1ος όμιλος
15:00 Έβρος Σουφλίου – Άρης
15:00 Πανσερραϊκός – ΑΟ Καβάλας
15:00 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά
15:00 Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου
15:00 Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
15:00 Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης
15:00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός
15:00 Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
2ος όμιλος
15.00 Λευκάδια Νάουσας – ΑΟ Τρικάλων
15.00 Εθνικός Φιλιππιάδας – ΦΣ Κοζάνη
15.00 Πυρσός Γρεβενών – Ένωση Αποστόλου Παύλου
15.00 Δωτιεύς Αγιάς – Βατανιακός
15.00 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος
15.00 Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΕ Καραϊσκάκης
15.00 Αναγέννηση Άρτας – Θεσπρωτός
15.00 Πύρασος Ν. Αγχιάλου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
3ος όμιλος
15.00 Καλαμάτα – Αιολικός
15.00 ΠΑΟ Λουτρακίου – Πανελευσινιακός
15.00 Παμβουπρασιακός – Μανδραϊκός
15.00 Βύζας Μεγάρων – Αχαϊκή
15.00 Αστέρας Μαγούλας – Δόξα Ν.Μανωλάδας
15:00 Παναρκαδικός – Ερμής Κυβερίου
4ος όμιλος
15.00 Αναγ. Ιεράπετρας-Γιούχτας
15.00 Νέα Ιωνία-Κεραυνός Γλυφάδας
15.00 Εθνικός-Τριγλία Ραφήνας
15.00 Ατρόμητος Π.-Κυανούς Αστ. Β.
15.00 ΠΑΟ Κρουσσώνος-Ιωνικός
15.00 Κηφισιά-Κισσαμικός
15.00 Ηλυσιακός-Ηρόδοτος
Πρέμιερ Λιγκ, Αγγλία, 17η αγωνιστική
15.30 Νιουκάστλ-Σάντερλαντ (OTEsport1)
18.00 Λίβερπουλ-Αρσεναλ (OTEsport1)
Λιγκ 1, Γαλλία, 19η αγωνιστική
15.00 Μαρσέιγ-Λιλ (Novasports3)
18.00 Σεντ Ετιέν-Εβιάν
22.00 Μπορντό-Λιόν (Novasports2)
Μπουντεσλίγκα, Γερμανία, 17η αγωνιστική
16.30 Χέρτα-Χοφενχάιμ (ΟΤΕsport5)
18.30 Φράιμπουργκ-Αννόβερο (ΟΤΕsport5)
Μπουντεσλίγκα 2, Γερμανία, 19η αγωνιστική
14:30 Καϊζερσλάουτερν – Σαντχάουζεν (OTEsport5)
14:30 Μπόχουμ – Αουέ
14:30 Ντάρμσνταντ – Ίνγκολσταντ
Σέριε Α, Ιταλία, 16η αγωνιστική
13.30 Βερόνα-Κιέβο (ΟΤΕsport2)
16.00 Αταλάντα-Παλέρμο
16.00 Φιορεντίνα-Εμπολι (ΟΤΕsport3)
16.00 Σαμπντόρια-Ουντινέζε
16.00 Τορίνο-Τζένοα (ΟΤΕsport2)
21.45 Ιντερ-Λάτσιο (ΟΤΕsport1)
Ερεντιβίζε, Ολλανδία, 17η αγωνιστική
13.30 Φίτεσε-Χεράκλες
15.30 Μπρέντα-Φέγενορτ
15.30 Εξέλσιορ-Αγιαξ (ACTION 24)
17.45 Τβέντε-Βίλεμ
Πριμέρα, Ισπανία, 16η αγωνιστική
13.00 Βιγιαρεάλ-Λα Κορούνια (ΟΤΕsport1)
18.00 Γρανάδα-Χετάφε (ΟΤΕsport2)
20.00 Ελτσε-Μάλαγα (ΟΤΕsport2)
22.00 Αθλέτικ Μπ.-Ατλέτικο Μ. (ΟΤΕsport2)
Πριμέιρα, Πορτογαλία, 14η αγωνιστική
18.00 Ακαδέμικα-Πενιαφέλ
18.00 Αρούκα-Μαρίτιμο
19.00 Μπενφίκα-Ζιλ Βιθέντε
21.15 Νασιονάλ-Σπόρτιγκ Λ.
Μπάσκετ
Ιταλικό πρωτάθλημα
13:00 Καντού – Βενέτσια (OTEsport6)
21:30 Ρόμα – Αρμάνι Μιλάνο (OTEsport6)
Ισπανικό πρωτάθλημα
13:00 Βαλένθια – Γκραν Κανάρια (OTEsport3)
21:15 Εστουδιάντες – Μπαρτσελόνα (ΟΤΕsport5)
ΝΒΑ
22:30 Τορόντο Ράπτορς – Ν.Υ Νικς (OTEsport3)
23:30 Κλίβελαντ Καβαλίερς – Μέμφις Γκρίζλις
01:00 Μαϊάμι Χιτ – Μπόστον Σέλτικς
01:00 Μπρούκλιν Νετς – Ντιτρόιτ Πίστονς
01:00 Ορλάντο Μάτζικ – Φιλαδέλφεια 76ers
01:00 Ουσάσινγκτον Ουίζαρντς – Φίνιξ Σανς (OTEsport3)
01:00 Σακραμέντο Κινγκς – Λ.Α. Λέικερς
02:00 Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Ιντιάνα Πέισερς
02:00 Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Νιού Όρλενας Πέλικανς
Βόλεϊ
Α1 ανδρών, 9η αγωνιστική
18.00 Κηφισιά-Εθνικός Αλεξ.
19.00 ΜΕΝΤ-ΑΕΚ
Χάντμπολ
Α1 ανδρών, 11η αγωνιστική
16.00 Αναγέννηση Βύρωνα-ΑΕΚ
Χιονοδρομίες
Ελεύθερα Άλματα, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ελβετία
09:30 HS 137 (Eurosport)
15:15 HS 137 (Eurosport)
Αλπικό Σκι, Παγκόσμιο Κύπελλο, Ιταλία
10:15 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)
11:15 Super-G γυναικών (Eurosport2)
12:15 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση γυναικών (Eurosport)
13:15 Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών (Eurosport)
Δίαθλο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Σλοβενία
11:30 Καταδίωξη γυναικών (Eurosport)
12:15 Μαζική εκκίνηση γυναικών (Eurosport)
14:30 Μαζική εκκίνηση ανδρών (Eurosport)
Βορινό Σύνθετο, Παγκόσμιο Κύπελλο, Αυστρία
12:45 HS 96 (Eurosport2)
16:30 HS 96 (Eurosport2)
Σκι Αντοχής, Παγκόσμιο Κύπελλο
13:30 Ελεύθερο σπριντ ανδρών – γυναικών (Eurosport2)